بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد

به گزارش وردپرسی ها، پیشکسوت داوری ایران بعد از پایان دربی، گفت: بنیادی فر بازی بسیار سختی را قضاوت کرد و نمره خوبی می گیرد.

بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد

به گزارش، نوذر رودنیل در خصوص قضاوت موعود بنیادی فر در دربی 90 گفت: قبل از بازی گزینه من برای قضاوت دربی اول بیژن حیدری و سپس مهدی سید علی بود. چون داور دربی باید فاکتورهای زیادی داشته باشد که تنها یکی از آنها داوری خوب است.

وی افزود: داور این بازی باید تجربه داشته باشد، معلم باشد، خونسرد و قاطع باشد. مشخص بود این بازی سخت است و درگیری های زیادی خواهد داشت. اما انصافا بنیادی فر جدا از یکی دو اشتباه، قضاوت خوبی در این بازی داشت و من به او از 10، نمره خوب 8/5 را می دهم.

کارشناس داوری کشور بیان داشت: روی ضربه پنالتی قضاوت نمی کنم چون از تصاویر تلویزیونی به درستی مشخص نبود تصمیم داور درست است یا نه. اما بیرانوند با خطا این پنالتی را مهار کرد و ضربه پنالتی باید تکرار می شد. چون هنگام زدن ضربه پنالتی کاملا از دروازه خروج کرد.

رودنیل خاطرنشان ساخت: 5 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم درست بود اما در نیمه اول 3 دقیقه کم بود و باید وقت های تلف شده بیشتری لحاظ می شد.

وی افزود: همه کارتهای زرد و قرمزی که بنیادی فر در این بازی نشان داد درست بود. اما نحوه کارت دادن به غلامی قشنگ نبود. داور نباید برای دادن کارت به بازیکن ذخیره از زمین خارج شود و باید بازیکن را به نزدیک زمین فرا بخواند.

رودنیل شرح داد: زمان مفید بازی 53 دقیقه از 90 دقیقه بود که این زمان بسیار کم و پایین تر از استاندارد های جهانی است.

منبع:مهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید