بیرانوند: قابل مقایسه با حجازی و عابدزاده نیستم، روزی به یک تیم بزرگ اروپایی می روم

به گزارش وردپرسی ها، دروازه بان پرسپولیس با اعلام این که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و کسب عنوان مرد سال اهداف او هستند، یادآور شد، چیزهای زیادی از عابدزاده و حجازی آموخته است.

بیرانوند: قابل مقایسه با حجازی و عابدزاده نیستم، روزی به یک تیم بزرگ اروپایی می روم

به گزارش وردپرسی ها، تیم فوتبال پرسپولیس باید شنبه در دیدار رفت مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم کاشیمای ژاپن برود. سرخپوشان که حرکتشان به سمت ژاپن را آغاز نموده اند، امیدوارند دست پر از این کشور خارج شوند. علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که عملکرد خوبی در بازی مرحله قبل برای تیم فوتبال پرسپولیس داشت با مهار دیدنی ضربه ژاوی به این تیم یاری کرد تا به دیدار نهایی برسد.

دروازه بان پرسپولیس در گفت وگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در پاسخ به شباهتش به احمدرضا عابدزاده و ناصر حجازی، گفت : عابدزاده و حجازی دروازه بانان بزرگی هستند و من چیزهای زیادی از آنها یاد گرفتم. من هیچ وقت نمی توانم شبیه آنها شوم. حجازی مرد بزرگی بود که به اصول اخلاقی پایبند بود و همیشه به این اصول می گذاشت. من همیشه از او چیزهای زیادی یاد گرفتم. عابدزاده را هم خیلی دوست دارم. پسر او در تیم ملی فوتبال ایران هم بازی من است.

علیرضا بیرانوند می تواند افتخاری را کسب کند که این دو دروازه بان بزرگ کسب نکردند. اگر او مرد سال کنفدراسیون فوتبال آسیا گردد، می تواند این افتخار بزرگ را از خود بر جای بگذارد.

عملکرد او در یک سال اخیر قطعا بیرانوند را نامزد دریافت این عنوان می نماید.

دروازه بان پرسپولیس در ادامه اضافه نمود: اگر من به عنوان مرد سال آسیا انتخاب شوم، افتخار بزرگی نسیب خود و کشورم نموده ام. امیدوارم این اتفاق رخ دهد، چرا که همیشه این یکی از آرزوهای من در زندگی بوده است. اگر این جایزه را ببرم سال ها آن را به یاد خواهم داشت و لذت خواهم برد.

عملکرد خوب علیرضا بیرانوند در تیم های نفت تهران و پرسپولیس باعث شده است تیم های اروپایی به او چشم داشته باشند. با این حال او تا بعد از جام ملت های آسیا هر گونه صحبتی درباره رفتن به تیم های خارجی را ردنموده است. در این راستا بیرانوند اضافه نمود: بعد از جام جهانی تمرکزمان روی پرسپولیس بود، چرا که فقط به مشکلاتی که باشگاه داشت فکر می کردم، می خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم و در ادامه تمرکزم روی جام ملت های آسیا خواهم بود. می خواهم با ایران بهترین بازیکن جام ملت های آسیا 2019 شوم و بعد از آن نیز زمان کافی وجود دارد تا در مورد پیشنهادات فکر کنم ولی همان طور که گفتم دوست دارم اگر روزی ایران را ترک می کنم به یک تیم بزرگ اروپایی بروم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیرانوند: قابل مقایسه با حجازی و عابدزاده نیستم، روزی به یک تیم بزرگ اروپایی می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: قابل مقایسه با حجازی و عابدزاده نیستم، روزی به یک تیم بزرگ اروپایی می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید