تکلیف برگزاری انتخابات 2 هیات کشتی دیگر تعیین شد ، یک هیات همچنان بلاتکلیف

با برگزاری انتخابات دو هیات دیگر و معین شدن رئیس این دو هیات تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی فقط یک هیات دیگر باقی می ماند.

تکلیف برگزاری انتخابات 2 هیات کشتی دیگر تعیین شد ، یک هیات همچنان بلاتکلیف

انتخابات چند هیات کشتی از دوره ریاست رسول خادم در فدراسیون کشتی بلاتکلیف مانده بود که یکی از دلایل تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون هم همین بود.

در دوره سرپرستی حمید بنی تمیم انتخابات ریاست چند هیات از جمله اردبیل و کردستان برگزار گردید اما دوره سرپرستی او برای برگزاری انتخابات چند هیات جواب نداد و در نهایت با کنار رفتن او سه هیات همچنان بلاتکلیف ماندند.

حالا با معین شدن سرپرست جدید فدراسیون کشتی و حضور بهروز نعمتی به عنوان سرپرست انتخابات این هیات های بلاتکلیف هم برگزار می گردد و حالا زمان برگزاری انتخابات دو هیات از سوی فدراسیون کشتی معین شده است.

به این ترتیب انتخابات ریاست هیات کشتی چهارمحال بختیاری 12 خرداد برگزار می گردد و تکلیف هیات کشتی هرمزگان هم 19 خرداد معین می گردد.

در این بین هنوز وضعیت یک هیات نامعین است و آن هم هیات کشتی کهکلویه و بویر احمد است که هنوز نامعین است اما به احتمال زیاد انتخابات این هیات هم قبل از خاتمه خرداد برگزار می گردد تا انتخابات ریاست فدراسیون هم بلافاصله انجام گردد.

5

منبع: ایران ورزشی

به "تکلیف برگزاری انتخابات 2 هیات کشتی دیگر تعیین شد ، یک هیات همچنان بلاتکلیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف برگزاری انتخابات 2 هیات کشتی دیگر تعیین شد ، یک هیات همچنان بلاتکلیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید