جمشیدی: ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرف بپردازد، مطهری برای ماندن قول داده است

سخنگوی باشگاه باشگاه ذوب آهن گفت: باشگاه ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرفی را برای جذب بازیکن پرداخت کند.

جمشیدی: ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرف بپردازد، مطهری برای ماندن قول داده است

احمد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره فعالیت باشگاه ذوب آهن در فصل جابجایی گفت: بعد از اینکه قرارداد قاسم حدادی فر را تمدید کردیم, روز گذشته (سه شنبه) نشستی با ارسلان مطهری داشتیم و با این بازیکن برای تمدید قرارداد به توافقات اقتصادی رسیدیم. این بازیکن برای امضای قرارداد جدید 3-2 روز فرصت خواسته اما به ما قول داده که در ذوب آهن بماند.

وی درباره اینکه گفته می گردد مطهری قرار است به استقلال بپیوندد, گفت: او این موضوع را تکذیب و گفت تاکنون با هیچ باشگاهی صحبت ننموده و اولویتش ماندن در ذوب آهن است. ما با او از لحاظ اقتصادی به توافق رسیده ایم و مسئله ای از این بابت وجود نخواهد داشت.

سخنگوی باشگاه باشگاه ذوب آهن, درباره وضعیت سایر بازیکنانی که قراردادشان به خاتمه رسیده است, مطرح نمود: از ابتدا اولویت باشگاه برای مذاکره بازیکنانی بوده که قراردادشان به اتمام رسیده و این کار در حال اجرا است. قرار است روز یکشنبه قرارداد این بازیکنان تمدید گردد.

جمشیدی در مورد اینکه گفته می گردد, رشید مظاهری با مبلغ بسیار سنگینی به تراکتورسازی پیوسته است, یادآور شد: وضعیت اقتصادی باشگاه ما به نحوی نیست که بتوانیم مبالغ خیلی بالا را پرداخت کنیم و این بازیکن را نگه داریم. به هیچ وجه باشگاه ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرفی را برای جذب بازیکن پرداخت کند و ریاست کارخانه ذوب آهن نیز به ما توصیه نموده که قرارداد ها متعارف باشد تا حق بازیکن و باشگاه ضایع نگردد.

وی درباره اینکه آیا ذوب آهن برای برپایی اردوی پیش فصل به خارج از کشور خواهد رفت, توضیح داد: قرار شده که تیم ابتدا تکمیل گردد و بعد با نظر سرمربی تیم درباره محل اردو تصمیم می گیریم. در این باره مشکل خاصی وجود ندارد و طبق خواسته منصوریان اقدام خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جمشیدی: ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرف بپردازد، مطهری برای ماندن قول داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمشیدی: ذوب آهن نمی تواند مبالغ خارج از عرف بپردازد، مطهری برای ماندن قول داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید