سازمان تعزیرات متولی برخورد با گرانی هاست

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تعزیرات حکومتی شما متولی برخورد با گرانی هستید باید جلوی گران فروشی ها گرفته گردد و با آن برخورد گردد.

سازمان تعزیرات متولی برخورد با گرانی هاست

به گزارش خبرنگاران، مهرداد لاهوتی در تذکر شفاهی در جلسه علنی نوبت صبح امروز مجلس ضمن تبریک حلول ماه رمضان در تذکری به رئیس جمهور گفت: همه می دانیم اگر قرار باشد در حوزه بنزین افزایش قیمت داشته باشیم براساس قانون برنامه ششم این تصمیم باید در مجلس اتخاذ گردد. ما اختیار تام و چک سفید به کسی ندادیم. در جلسه غیرعلنی نمایندگان نظرات خود را در این خصوص بیان کردند سال جاری افزایش بنزین نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: اگرچه ممکن است استدلال های کارشناسی در این خصوص وجود داشته باشد ولی به چه قیمت؟ درآمد 11 هزار میلیارد تومانی دردی را دوا نمی کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سیل زدگان از وزیر علوم و سازمان سنجش درخواستی دارند این عزیزان توقع دارند که اگر امکان آن وجود دارد کنکور به تعویق انداخته گردد. می گویند ما دچار حادثه شدیم و کتابهای ما از بین رفته است اگر امکانش هست به این عزیزان یاری کنید. آقای وزیر کشاورزی سه هزار هکتار زمین برنج ما دچار مشکل شده است باید به گونه ای عمل گردد که به قوت ما آسیب وارد نگردد باید جلوی واردات بی رویه برنج گرفته گردد. آقای حجتی به دنبال خودکفایی برنج باشید.

لاهوتی در انتها تاکید نمود: اگر قرار است سازمان تعزیرات حکومتی سرجای خود بنشیند و منتظر آن باشد تا افراد شکایت مطرح کند و به شکایات آنها رسیدگی گردد دردی دوا نخواهد شد. سازمان تعزیرات حکومتی شما متولی برخورد با گرانی هستید باید جلوی گران فروشی ها گرفته گردد و با آن برخورد گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سازمان تعزیرات متولی برخورد با گرانی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان تعزیرات متولی برخورد با گرانی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید