سرمربی سرخپوشان ادعای عرب را رد کرد ، برانکو: از پرسپولیس می روم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برخلاف ادعای باشگاه پرسپولیس اظهار داشت این تیم را ترک خواهد نمود.

سرمربی سرخپوشان ادعای عرب را رد کرد ، برانکو: از پرسپولیس می روم

فارس نوشت: برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه با سایت کروات اسپورت نت از جدایی خود با باشگاه پرسپولیس اطلاع داد.

برانکو در مورد تیم ملی کرواسی گفت: تیم ملی کرواسی بعد از جام دنیای شرایط متفاوت و سختی داشت بازیکنان با تأخیری از باشگاه شان به اردوی تیم ملی بازگشتند و این شرایط تمرین و آماده سازی را سخت کرد. آنها از لحاظ فیزیکی و ذهنی آماده نبودند. برد مقابل ولز برای تیم ما خیلی اهمیت داشت. مطمئن هستم که کراوسی بهتر و بهتر خواهد شد و بازیکنان هوشمندانه تر بازی می نمایند.

وی در مورد شرایط باشگاه پرسپولیس و ادامه همکاری با این باشگاه گفت: پس از یک فصل فوق العاده ما قهرمان لیگ برتر، جام حذفی و سوپرکاپ شدیم توانستیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. در این چهار سال در باشگاه پرسپولیس ما سه بار قهرمان لیگ برتر شدیم. دوران افتخارآمیزی را در تهران گذراندم، ما در اینجا مسائل اقتصادی داشتیم و این کار من را سخت می کرد، زیرا من برای باشگاه پرسپولیس هم مربی بودم و هم روانشناس تا بتوانم تمام بازیکنانم را به بالاترین سطح ممکن برسانم. یقین دارم که باشگاه پرسپولیس تمامی بدهی من را پرداخت خواهد نمود. من باشگاه پرسپولیس را در تابستان سال جاری ترک خواهم کرد و من یک مربی هستم و پیشنهادی از دیگر نقاط دنیا دارم.

به گزارش فارس، درحالی این مصاحبه برانکو روی خروجی رسانه کروات منتشر شده که امروز سایت باشگاه پرسپولیس به نقل از ایرج عرب مدیرعامل این باشگاه مدعی شد که مطالبات برانکو آماده شده است و این مربی در پرسپولیس ماندنی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرمربی سرخپوشان ادعای عرب را رد کرد ، برانکو: از پرسپولیس می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی سرخپوشان ادعای عرب را رد کرد ، برانکو: از پرسپولیس می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید