سعیدی دبیرکل دائمی می گردد و از خزانه داری کمیته ملی المپیک می رود؟

با استعفای شاهرخ شهنازی از دبیر کلی کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی، خزانه دار کمیته ملی المپیک به عنوان سرپرست دبیر کلی انتخاب شد.

سعیدی دبیرکل دائمی می گردد و از خزانه داری کمیته ملی المپیک می رود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با استعفای شاهرخ شهنازی از دبیر کلی کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی، خزانه دار کمیته ملی المپیک به عنوان سرپرست دبیر کلی انتخاب شد.

با استعفای شهنازی، موضوص اصلی این است که دبیر کل چه کسی خواهد بود؟

با تصویب اساسنامه جدید کمیته ملی المپیک و تائید آن توسط IOC، رئیس کمیته ملی المپیک می تواند دبیر کل را به هیئت اجرایی معرفی و پس از تائید توسط اعضا، منصوب کند.

تا امروز از گزینه های مختلفی برای دبیر کلی نام برده شده اما با توجه به اینکه تایید هیئت اجرایی برای انتخاب دبیرکل ضروری است، صالحی امیری باید فردی را به اعضا معرفی کند که بتواند تائید آنها را داشته باشد.

در بین اسامی که پیش از این از آنها نام برده شده بعضی یا مورد تائید هیئت اجرایی نبودند و یا اینکه صالحی امیری تمایلی به انتخاب آنها نداشته است. البته پیش از این با توجه به حضور شهنازی به عنوان دبیر کل این موضوع به صورت جدی مطرح نشد و نام هیچ فردی به صورت جدی در هیئت اجرایی مطرح نشد.

با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد کیکاووس سعیدی می تواند نظر اعضای هیئت اجرایی را جلب کند و هم یک گزینه جدی برای دبیرکلی از سوی صالحی امیری باشد. بعلاوه صالحی امیری بارها به این موضوع اشاره نموده است که انتخاب خزانه دار کمیته در صورتی که از طرف خزانه داری کل کشور باشد، هم یک روال درست است و هم اینکه دریافت تائیده برای فرد منتخب از سوی خزانه داری کل با توجه به سوابق این افراد، کاری راحت تر است.

با این شرایط نخستین پیش بینی این است که سعیدی از خزانه داری جدا و به عنوان سرپرستی دبیر کلی به کارش ادامه خواهد داد و خزانه دار نیز از خزانه داری کل کشور معرفی می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سعیدی دبیرکل دائمی می گردد و از خزانه داری کمیته ملی المپیک می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی دبیرکل دائمی می گردد و از خزانه داری کمیته ملی المپیک می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید