سلطانی فر: هماهنگی عمیقی در ورزش وجود دارد، اشتباه فردی نبود فوتبال فینالیست جام ملت ها می شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: با حضور صالحی امیری در کمیته ملی المپیک وحدت و هماهنگی بسیار عمیقی در ورزش ایران به وجود آمده است.

سلطانی فر: هماهنگی عمیقی در ورزش وجود دارد، اشتباه فردی نبود فوتبال فینالیست جام ملت ها می شد

به گزارش خبرنگاران مسعود سلطانی فر در مراسم افتتاحیه موزه ملی ورزش اعلام کرد: خوشبختانه از زمان آمدن صالحی امیری به کمیته ملی المپیک وحدت و هماهنگی بسیار زیاد و عمیقی در ورزش کشور به وجود آمده است. در این جمع ضروری است شهادت بدهم نفرات زیادی زحمت کشیدند و دوست داشتند این اتفاق که مطالبه 40 ساله ورزش است، بیفتد. در دوره های مختلف گفته می شد موزه باید راه اندازی گردد و این آرزوی دیرینه قهرمانان بود.

او ادامه داد: ورزش کشور در سال 97 سال بسیار موفقی را پشت سر گذاشت. با کوشش مدیران فدراسیون ها، استان ها در ابتدا جام جهانی فوتبال را داشتیم که تیم ایران در گروه مرگ افتاد و همه صاحب نظران فکر می کردند آنجا زنگ تفریح باشیم اما خوشبختانه کارنامه ایران منحصر به فرد بود. در بازی های آسیایی هم بیشترین مدال را کسب کردیم. در المپیک جوانان هم 17 پله صعود کردیم. در جام ملت های آسیا هم اگر اشتباهات فردی چند بازیکن نبود ما قطعاً فینالیست می شدیم.

او با اشاره به در پیش بودن المپیک گفت: سال جاری بیشترین برنامه ای که داریم برای کسب سهمیه المپیک و پار المپیک است. شرایط اقتصاد کشور بر اثر تحریم های ناعادلانه سخت شده است اما همانطور که مردم در طول 40 سال که در سختی ها گلیم خود را بیرون کشیدند، سال جاری هم پیروزی از آن مردم ایران است و جوانان ایران در میادین بین المللی می درخشند.

او در انتها گفت: امیدوارم جوانان با افتخار به گذشته باعث عزت و سربلندی کشور شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سلطانی فر: هماهنگی عمیقی در ورزش وجود دارد، اشتباه فردی نبود فوتبال فینالیست جام ملت ها می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: هماهنگی عمیقی در ورزش وجود دارد، اشتباه فردی نبود فوتبال فینالیست جام ملت ها می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید