سهرابیان: همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند، از نظر اقتصادی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: ما کشوری چهار فصل هستیم و همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند.

سهرابیان: همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند، از نظر اقتصادی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم

علیرضا سهرابیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص اردوهای آمادگی ملی پوشان گفت: در حال حاضر 21 اردو در حال برگزاری است و تمام رشته ها در رده سنی زیر 21 سال، جوانان و بزرگسالان در بخش زنان و مردان در اردو هستند.همین شرایط در پارا هم وجود دارد.خوشبختانه بچه ها خود را آماده می نمایند تا در رقابت های مختلف و پیش رو بهترین نتیجه را بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای آمادگی تیم ها جهت کسب سهمیه المپیک، اردوی برون مرزی در نظر دارید،گفت: به دلیل مسائل اقتصادی اردوی برون مرزی نداریم. باید کوشش کنیم که ابتدا خودمان را روی پا نگهداریم . ما کشوری چهار فصل هستیم و همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند.درست است که اردوی برون مرزی می تواند امکانات بهتری را برای تیم ها فراهم کند اما چون از نظر اقتصادی در مشکل هستیم مجبوریم بسوزیم و بسازیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص مشکل پیست دو هزار متر برای تمرین قایقرانان، یادآور شد: در خصوص پیست 2 کیلومتری با وزارت ورزش صحبت کردیم تا یکی از داشته های آبی پشت سدها را با حمایت وزارت ورزش لاین بندی کنیم و این بابی باشد تا از این پتانسیل کشور بهره مند شویم.

وی در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی برای تیم های ملی جهت نهایی شدن نفرات اعزامی به مسابقات توزیع سهمیه المپیک گفت: برای هر کدام از مسابقات جهانی و مسابقاتی که در سهمیه المپیک توزیع گردد یک مسابقه انتخابی مجدد برگزار می کنیم. چون شاید افرادی باشند که به دلایلی نتوانسته باشند به تیم ملی برسند یا در انتخابی های گذشته شرکت نکردند ما در اردوها را باز می کنیم و امیدوارم هر فردی که توانمندی دارد راهی تیم ملی گردد و در نهایت ترکیب تیم را برای اولین مسابقه کسب سهمیه نهایی کنیم.

سهرابیان توضیح داد: مسابقات جهانی آب های آرام در مرداد ماه در مجارستان برگزار می گردد و امیدوارم بعد از ماه مبارک رمضان و هفته سوم خرداد ماه آخرین انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم. این آخرین فرصت کسب سهمیه آب های آرام از مسابقات جهانی است و فرودین 98 نیز از آسیا فرصت داریم.

وی در خصوص جذب اسپانسر گفت: طی چند روز گذشته دوستانی مهمان ما بودند و پس از تامین اعتبار از ماه های آینده شاهد حضور دوستان در بحث اسپانسرینگ خواهیم بود. البته اردوهای ما در شهرستان ها برگزار می گردد و این چیزی جز حمایت های حامیان اقتصادی نبوده و حمایت آنها و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باعث شده که بچه های ما با خیال راحت در اردو باشند و خود را برای حضور شایسته در مسابقات آماده نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سهرابیان: همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند، از نظر اقتصادی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابیان: همه استان ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند، از نظر اقتصادی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید