مورینیو: آینده ام را بیشتر در رده ملی می بینم تا در فوتبال باشگاهی

سرمربی سابق منچستریونایتد از آمادگی اش برای ورود به دنیای مربیان ملی اطلاع داد.

مورینیو: آینده ام را بیشتر در رده ملی می بینم تا در فوتبال باشگاهی

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو می گوید که هوای مربیگری در فوتبال ملی را در سر می پروراند. او که پیش از این می گفت هنوز آمادگی مربیگری در رده ملی و قبول وقفه های طولانی و زیاد میان بازی ها و جلسات تمرینی فوتبال ملی را ندارد، حالا می گوید احتمال از سر دریافت کارش در رده ملی را حتی بیشتر از احتمال ادامه دادن به آن در رده باشگاهی می داند.

مورینیو که در لیگ 4 کشور مختلف قهرمان شده و دو بار هم لیگ قهرمانان اروپا را با فتح نموده است، از ماه دسامبر سال گذشته که از منچستریونایتد اخراج شد بدون تیم بوده و این روزها به عنوان مفسر شبکه beIN Sport کار می نماید.

آقای خاص 56 ساله اما در گفت و گو با Eleven Sports گفت هنوز هم برای مربیگری اشتیاق و انگیزه دارد و آماده پذیرش چالش هایی جدید است. او گفت: من می خواهم در رقابت هایی جدید تجربه کسب کنم. به جام جهانی و جام ملت های اروپا فکر می کنم. از خیلی وقت پیش من برای امتحان چنین ماجراجویی انگیزه داشته ام. در حال حاضر هم من آینده خودم را بیشتر در یک تیم ملی می بینم تا یک تیم باشگاهی.

مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا الان زمان مناسبی است که او سرمربی تیم ملی کشورش گردد، گفت: نه الزاماً.

ابراز تمایل مورینیو برای قبول راهنمایی یک تیم ملی در حالی است که او چندی پیش در اوایل ماه ژوئن، گفت برای کسب پنجمین قهرمانی اش در لیگی متفاوت و کامل کردن هت تریک قهرمانی هایش در لیگ قهرمانان اروپا با تیمی دیگر، انگیزه فراوانی دارد. او البته در آن موقع تأکید کرد پیشنهاد هر تیمی را قبول نمی نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: آینده ام را بیشتر در رده ملی می بینم تا در فوتبال باشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: آینده ام را بیشتر در رده ملی می بینم تا در فوتبال باشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید