مورینیو: رئال مادرید با بازیکنان شگفت انگیز به کارش ادامه خواهد داد، می خواهم قدرتمندتر از همواره بازگردم

ژوزه مورینیو، سرمربی پیشین منچستریونایتد معتقد است رئال مادرید در فصل نقل وانتقالات تابستانی پیش رو فعال خواهد بود.

مورینیو: رئال مادرید با بازیکنان شگفت انگیز به کارش ادامه خواهد داد، می خواهم قدرتمندتر از همواره بازگردم

به گزارش خبرنگاران، ژوزه مورینیو که پیش از بازگشت زین الدین زیدان به روی نیمکت سرمربیگری رئال مادرید در مقطع پایانی فصل اخیر بحث بازگشتش به این تیم مطرح بود، در حاشیه مسابقات فرمول یک گرندپری موناکو در گفت وگو با شبکه تلویزیونی مووی استار اسپانیا درباره وضعیت پرافتخارترین باشگاه اروپا در فصل اخیر گفت: آنها سرمربی خود را تغییر دادند و در فصل نقل وانتقالات تابستانی هم سرمایه گذاری بزرگی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در رئال مادرید همواره این چرخه ها وجود داشته است، درست به مانند دیگر تیم های بزرگ. این چرخه چند سال پیش در رئال مادرید شروع شد و در نهایت منجر به کسب بیشترین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد. حالا آنها باید بازیکنان جدید و خوبی به خدمت بگیرند. رئال مادرید با بازیکنان شگفت انگیز به کارش ادامه خواهد داد.

سرمربی پیشین منچستریونایتد در پاسخ به این پرسش که آیا می توانید خودتان را در چرخه مورینیو-رئال مادرید ببینید یا خیر؟، گفت: من در مورد چرخه جدید و سرمربی جدید صحبت می کنم و اجازه بدهید در مورد چرخه های فرضی صحبت نکنیم.

آقای خاص در مورد بازگشتش به عرصه مربیگری هم اعلام نمود: قرار نیست که باشگاهی را برای مربیگری انتخاب کنم و بگویم که من هم باشگاهی دارم، بلکه می خواهم قدرتمندتر از همواره بازگردم. تا کنون چندین پیشنهاد دریافت نموده ام، اما باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو: رئال مادرید با بازیکنان شگفت انگیز به کارش ادامه خواهد داد، می خواهم قدرتمندتر از همواره بازگردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: رئال مادرید با بازیکنان شگفت انگیز به کارش ادامه خواهد داد، می خواهم قدرتمندتر از همواره بازگردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید