نبود پلاژی برای شنای بانوان در ساحل بوشهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در خصوص ایجاد پلاژ بانوان گفت: همه موانع در راستا ایجاد پلاژ بانوان حل گردد.

نبود پلاژی برای شنای بانوان در ساحل بوشهر

به گزارش خبرنگاران، مجید خورشیدی در نشست ستاد ساماندهی سواحل استان بوشهر اظهار کرد: یکی از مزایای استان بوشهر داشتن ساحل و دریا است که فرصت بسیار خوبی را فراهم نموده است.

وی با اشاره به اینکه شنا یکی از مزایای مهم دریا است، توضیح داد: باید شرایط مناسب برای شنا فراهم گردد و محل های مناسب برای شنا را معین کنیم تا افراد بتوانند به شنا بپردازند و این حق شهروندی استیفا گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه نباید محدودسازی کنیم، اضافه نمود: گردشگران برای استفاده از دریا به بوشهر می آیند و باید کوشش کنیم تا حداکثر استفاده از دریا فراهم گردد.

وی با بیان اینکه فرمانداران نیز باید این مسائل را در شهرستان ها حل و فصل نمایند، اضافه نمود: مسائل باید مورد به مورد حل گردد و با برگزاری نشست های مختلف زمینه برطرف مسائل استفاده از سواحل حل گردد.

خورشیدی ادامه داد: مردم استان بوشهر ذاتاً شناگر هستند و استعدادهای بسیاری در این حوزه وجود دارد. در استان بوشهر نباید کمبود ناجی غریق داشته باشیم و استعدادهای زیادی وجود دارد که باید شناسایی و استفاده شوند.

وی، خواهان برنامه ریزی مناسب برای تربیت ناجی غریق در استان بوشهر شد و اضافه نمود: یکی از مزایای استان بوشهر داشتن دریا است و استان باید نیروی غواص و ناجی غریق دیگر استان ها را نیز تأمین کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در خصوص ایجاد پلاژ بانوان نیز گفت: نباید مانعی در ایجاد پلاژ بانوان وجود داشته باشد و باید همه موانع در این راستا حل گردد.

وی، توسعه گردشگری در استان بوشهر را یکی از مسائل ضروری دانست و اضافه نمود: با توجه به ظرفیت های مهمی که در استان بوشهر وجود دارد باید زمینه تقویت گردشگری دریایی در استان فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نبود پلاژی برای شنای بانوان در ساحل بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبود پلاژی برای شنای بانوان در ساحل بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید