والورده: تمامی گل ها را روی اشتباهات بازیکنان مان خوردیم، لیورپول تیم برتر میدان بود

ارنستو والوره، سرمربی بارسلونا می گوید روی اشتباهات فردی تیمش مقابل لیورپول متحمل شکست شد.

والورده: تمامی گل ها را روی اشتباهات بازیکنان مان خوردیم، لیورپول تیم برتر میدان بود

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (سه شنبه) در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا متحمل شکست سنگین 4 بر صفر در خانه لیورپول و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 3 شکست را پذیرا شدند و از رسیدن به دیدار فینال این رقابت ها بازماندند، گفت: لیورپول تیم برتر میدان بود و باید این شکست را بپذیریم. ما 4 بر صفر باختیم و عذر و بهانه ای نمی توانیم داشته باشیم. گل دومی که لیورپول به ثمر رساند ضربه خیلی سختی به ما زد و بلافاصله گل سوم را دریافت کردیم. لیورپول عالی بازی کرد و باید به آنها بابت رسیدن به فینال تبریک بگوییم.

وی با اشاره به بازگشت دراماتیک رم مقابل بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان، توضیح داد: دردناک ترین قسمت ماجرا این است که اتفاقی که فصل گذشته در رم افتاد، این بار در آنفیلد رخ داد. این بازی اما نسبت به بازی فصل گذشته با رم متفاوت بود. لیورپول بازی را فوق العاده آغاز کرد و دروازه ما خیلی زود باز شد، اما در ادامه واکنش خوبی از خود نشان دادیم و چند موقعیت گلزنی هم خلق کردیم. در محوطه جریمه لیورپول صاحب موقعیت های خطرناکی شدیم، اما از آنها استفاده لازم را نبردیم.

سرمربی بارسلونا گفت: پس از اتفاقاتی که فصل گذشته رخ داد، خودمان را به خوبی آماده این بازی نموده بودیم، اما این اتفاق دوباره افتاد. با عملکردی که از خودمان ارائه دادیم، باعث افزایش اعتماد به نفس بازیکنان لیورپول شدیم. گل های دوم و سوم هم اعتماد به نفس آنها برای ادامه بازی را بالا برد. پس از گل سوم لیورپول، با تعویضی هایی که انجام دادیم، کمی اوضاع بهتر شد، اما سپس به سادگی هر چه تمام تر گل چهارم را خوردیم. نمی دانم اصلاً چطور آن گل را خوردیم و به نوعی بازیکنان ما در آن صحنه نظاره گر توپ بودند. تمامی گل هایی که در این بازی خوردیم روی اشتباهات سهوی بازیکنان بود. روی ضربات آغاز مجدد به شدت تمرکز نموده بودیم چون آنها بهترین تیم لیگ برتر انگلیس روی استفاده از توپ های مرده هستند و از این همین جا هم غافلگیر شدیم.

والورده اضافه نمود: واقعاً از طرفداران مان عذرخواهی می کنیم، اما همه ما کوشش کردیم تا آنها را مسرور کنیم و باعث افتخارشان شویم. همه انتظار پیروزی از ما داشتند، اما ما به شکلی دردناک شکست خوردیم. این اولین شکست ما در فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بود که متأسفانه با حذف ما از دور این رقابت ها همراه شد. بازیکنانی هم که در زمین بازی بودند، بیشتر از بقیه بابت این شکست ناراحت هستند. اکنون باید به فکر بازی های باقیمانده مان در لیگ و دیدار فینال جام حذفی اسپانیا باشیم.

سرمربی 55 ساله آبی واناری ها نسبت به آینده حرفه ای خود در این باشگاه گفت: نمی دانم این بازی چطور بر آینده من تأثیر خواهد گذاشت چون وقت فکر کردن به چنین موضوعاتی را نداشتیم. من مسئولیت این شکست را برعهده می گیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والورده: تمامی گل ها را روی اشتباهات بازیکنان مان خوردیم، لیورپول تیم برتر میدان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: تمامی گل ها را روی اشتباهات بازیکنان مان خوردیم، لیورپول تیم برتر میدان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید