گتوزو: 2 ماه پیش تصمیم به جدایی گرفتم، ربطی به کسب سهمیه نداشت

تصمیمم را برای جدایی از میلان گرفته بودم و چه سهمیه می گرفتیم و چه نمی گرفتیم من از این تیم می رفتم. این تصمیم را قبل از بازی مان مقابل سامپدوریا (در ماه آوریل) گرفته بودم.

گتوزو: 2 ماه پیش تصمیم به جدایی گرفتم، ربطی به کسب سهمیه نداشت

گتوزو: 2 ماه پیش تصمیم به جدایی گرفتم، ربطی به کسب سهمیه نداشت

جنارو گتوزو که طی توافق دوجانبه از این تیم جدا شد، 90 درصد از حق و حقوقی که از باشگاه میلان طلب داشت را بخشید، تا مطمئن گردد که دستیارانش تا انتها قرارداد های شان از باشگاه مطالبات خود را دریافت می نمایند.

او به شبکه اسپورت مدیاست گفت: حضورم در میلان تجربه ای باورنکردنی بود، چه زمانی که بازیکن این تیم بودم و چه زمانی که سرمربی آن شدم. به همین دلیل من خیلی به این باشگاه مدیون هستم. تصمیمی که برای استعفا گرفتم هم درست بود، چون وقتش شده بود که من و باشگاه مسیرمان را از هم جدا کنیم.

وی اضافه نمود: باشگاه به من 18 ماه فرصت تمرین دادن گروهی از بازیکنان فوق العاده را داد. این گروه هر چه در توان داشتند گذاشتند و شاید این من بودم که آنها را سرافکنده کردم، چون ما زمانی که می توانستیم باید از کسب سهمیه لیگ قهرمانان مطمئن می شدیم. خوب، وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، مسئولیتش با مربی است. به هرحال من تصمیمم را برای جدایی از میلان گرفته بودم و چه سهمیه می گرفتیم و چه نمی گرفتیم من از این تیم می رفتم. این تصمیم را قبل از بازی مان مقابل سمپدوریا (در ماه آوریل) گرفته بودم.

سرمربی مستعفی میلان در ادامه درباره دلیلش برای بخشیدن حقوق و مطالبات خود به این باشگاه هم گفت: نمی خواهم درباره پول صحبت کنم، چون زمانی که پای میلان به میان می آید، پول دیگر برایم اهمیتی ندارد. درباره این داستان قبل از این صحبت نموده ایم، اما برای من پول وقتی مسائلی مانند احساس و تعلق خاطر در میان باشد، دیگر مسئله ای نیست. میلان تاریخچه ای باورنکردنی دارد. این باشگاه بیش از خدماتی که من به آن نموده ام به من چیزهای مختلفی داده است. نمی خواهم به خاطر این کارم برای افرادی که سال ها در کنارشان کار نموده ام، به یاد سپرده شوم.

منبع: ایران ورزشی

به "گتوزو: 2 ماه پیش تصمیم به جدایی گرفتم، ربطی به کسب سهمیه نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوزو: 2 ماه پیش تصمیم به جدایی گرفتم، ربطی به کسب سهمیه نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید