اخبار و رویدادها

برداشت 10 درصد از حق الزحمه پزشکان مراکز درمانی

در لایحه بودجه سل آینده مقرر شده، کلیه مراکز درمانی 10 درصد از حق الزحمه یا حق العمل پزشکی پزشکان که به موجب دریافت وجه صورت حساب های ارسالی به بیمه ها یا نقدا به وسیله بیمار پرداخت می گردد را به حساب سازمان امور مالیاتی واریز نمایند.

4 بهمن 1398

تکمیل ظرفیت طرح ملی مسکن 2 مرکز استان در یک ساعت

ثبت نام طرح ملی مسکن پس از 18 روز وقفه ساعتی قبل از سر گرفته شد و تنها با گذشت یک ساعت از شروع ثبت نام، ظرفیت دو شهر همدان و یزد پُر شد.

2 بهمن 1398

فوتسال ایران در رده پنجم دنیا و نخست آسیا

تیم ملی فوتسال ایران با اعلام آخرین رده بندی دنیای، صندلی پنجم دنیا و اول آسیا را در اختیار دارد.

2 بهمن 1398

رد پایی از آنفلوانزای مرغی در استان زنجان دیده نشد

مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: بیماری یابی صورت گرفته و تاکنون هیچ موردی از بیماری آنفولانزای مرغی در استان زنجان یافت نشده است.

30 دی 1398

عراق، سه نامزد مطرح برای تصدی نخست وزیری، تاکید حکیم بر نقش برجسته عشایر در مهار فتنه

تاکید رئیس ائتلاف دولت قانون بر اینکه هیچ نامزد مشخصی از سوی این ائتلاف برای تصدی نخست وزیری وجود ندارد، سه نامزد مطرح برای تشکیل دولت، نامه ائتلاف صدر به برهم صالح، تاکید حکیم بر نقش برجسته عشایر در دفع فتنه از جمله خبرهای مربوط به عراق است.

30 دی 1398

عباس عطار درگذشت

عباس عطار عکاس ایرانی که مدتی رئیس آژانس عکس مگنوم بود، درگذشت.

28 دی 1398

انتشار 50 هزار مقاله، ایران را به صندلی پانزدهم دنیا رساند

مطابق رتبه بندی اعلام شده براساس تعداد کل مقالات منتشر شده، ایران در سال 2018 با انتشار حدود 50000 مقاله در صندلی پانزدهم دنیا قرار گرفته است.

28 دی 1398

ریابکوف: نباید انتظار نتیجه زیادی از نشست کمیسیون برجام داشت

معاون وزیر امور خارجه روسیه یادآور شد، نمی توان انتظار زیادی از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین داشت، چراکه متاسفانه تلاشی از جانب کشورهای شرکت کننده برای رسیدن به نتیجه، یعنی تداوم حفظ برجام، مشاهده نمی شود.

24 دی 1398

محمد بن سلمان فردا به امارات می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از الاخباریه، منابع سعودی و اماراتی امروز سه شنبه اعلام کردند که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی برای انجام سفری رسمی به امارات متحده عربی سفر می نماید.

23 دی 1398

شاکر: کنار بزرگسالان تمرین نمی کردیم، حرفی برای گفتن نداشتیم، سالنی در شأن صندلی سابر ایران نداریم

شمشیرباز جوان ایران گفت: در حالی که سابر ایران در جمع پنج تیم اول دنیاست، اما سالنی در شأن این صندلی نداریم.

22 دی 1398

مورینیو: احساس می کنم به جایی برگشتم که به آن تعلق دارم

ژوزه مورینیو می گوید که از این که به جایی که به آن تعلق دارد برگشته شادمان است و عمیقا این کار و این اتفاق را دوست دارد.

21 دی 1398

شروع تمرینات شاگردان آزمون در مرکز ملی فوتبال

به گزارش خبرنگاران، تورنمنت فوتبال زیر 23 سال کافا به میزبانی تاجیکستان از 30 آبانماه برگزار می گردد که اردوی نهایی تیم ملی دختران ایران از امروز زیر نظر کادر فنی شروع می گردد.

19 دی 1398

الحریری بر نخست وزیری کسی غیر خودش پافشاری کرد

منابع متعلق به دو نماینده حزب الله که دیروز با نخست وزیر مستعفی لبنان درباره تشکیل دولت آینده رایزنی کردند از موافقت حزب الله با تکنوکرات بودن دو سوم کابینه آینده لبنان خبر داده و گفتند الحریری بر نخست وزیری کسی غیر خودش پافشاری کرد.

18 دی 1398

افضل: تلاش می کنیم از قافله مدعیان قهرمانی عقب نمانیم

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: سطح کیفی تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها بسیار بالاست، امیدوارم از قافله مدعیان کسب قهرمانی عقب نمانیم و جام به کشور بازگردیم.

17 دی 1398

10 فوتبالیستی که هم در بارسلونا بازی کردند هم در رئال مادرید!

خبرنگاران: از آن ها اغلب با عنوان باشگاه هایی در دنیای فوتبال یاد می شود که بازیکنان طراز اول همواره دوست دارند در صورتی که شانس به آن ها روی بیاورد بتوانند در قالب هر یک از دو تیم به میدان بروند. برای بسیاری از بازیکنان حرفه ای فوتبال فرصت پوشیدن لباس...

16 دی 1398

جشن شکرانه انار در عقدا برگزار می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایعدستی شهرستان اردکان گفت: جشنواره یک روزه شکرانه انار در بخش عقدا این شهرستان برگزار می گردد.

16 دی 1398

برنامه ریزی ایران برای افزایش سهم خود در بازار گاز طبیعی جهان

در حال حاضر ایران در بازار جهانی گاز 1.5 درصد نقش دارد که با توجه به ذخایر عظیم گازی، موقعیت راهبردی و افزایش تقاضا پیش بینی می شود که بتواند در این بازار بزرگ سهم خود را به 10 درصد برساند.

14 دی 1398

موافقت مجلس با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه های کاربردی

نمایندگان مجلس با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه های کاربردی موافقت کردند.

13 دی 1398

تکواندوی بین المللی کرواسی، کسب مدال برنز توسط سجاد مردانی

سجاد مردانی در خاتمه تورنمنت کرواسی بر سکوی سوم ایستاد و فرزان عاشورزاده در یک قدمی کسب مدال به دلیل آسیب دیدگی از ادامه رقابت ها انصراف داد.

13 دی 1398

ایجاد شغل برای جوانان خدمتی بزرگ و ارزشمند است، به دنبال ایجاد زمینه های حضور در بازار های جهانی هستیم، هر جا بتوانیم مشکل مردم را حل کنم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

رئیس جمهور گفت: با بهره گیری از جاذبه های گردشگری و معادن استان یزد، می توان بیکاری را در این استان ریشه کن کرد.

12 دی 1398
تعداد: (337)